top of page

Nechte to na nás

Taneční kroužky probíhají přímo na plzeňských základních školách a lektor vyzvedává děti přímo z družiny. Díky tomu vy rodiče nemáte s dopravou vašeho dítěte na kroužek žádnou starost. 

Po skončení tréninku si můžete dítě vyzvednout. Pokud vám to však časově nevyhovuje, lektor děti odvede zpátky do školní družiny, bude-li ještě otevřená. Výjimkou jsou Vochomůrky ve Vochově - zde své děti, prosím, přiveďte.

Jak to funguje

Taneční lekce trvá 45 minut a 60 minut. Mimo prázdniny a svátky tréninky probíhají pravidelně každý týden. V průběhu roku se děti učí choreografie a různé taneční styly jako je hip hop, latino dance, contemporary, funk nebo třeba dynamický afrobeat. Začínáme první týden v říjnu! První týden ukázkové lekce zdarma.

Slavnostní zakončení na konci 2. pololetí

V 1. pololetí nás letos čeká taneční soustředění. Cílem je naučit se a pochopit více základy jednotlivých tanečních stylů, být více spolu - být přáteli, proto namísto pololetní akademie se bude konat taneční soustředění. V rámci tanečního soustředění se budeme také zabývat stavění choreografie, s kterou budeme navazovat na druhé pol., budeme se totiž připravovat na závěrečné vystoupení. Na konci 2. pololetí se můžete spolu s dětmi těšit na tradiční taneční soutěž o putovní pohár pod záštitou Plzeňského kraje, letos nás čeká již třetí ročník. 

Cena kurzovného:

  • 2200,- Kč - Plzeň město

  • 2400,- Kč - okolí Plzně (Dobřany, Kozolupy, Heřmanova Huť, Stupno, Štěnovice)

  • 3400,- Kč - členové taneční skupiny SPIRIT DANCE - 2x lekce/týden                                                               


 Č. Ú. : 1579805012/3030  

 V. S. : 665546                                                               

 Do pozn.: jméno dítěte a místo kurzu (př. Jan Novák, 1. ZŠ)

*Vaše přihláška nabývá platnosti po uhrazení kurzovného

**Lze čerpat příspěvek na pohybové kroužky - informujte se u své pojišťovny.

bottom of page